کد مطلب: 27529

وام| وام جدید| وام فوری

وام فوری برای دانشجویان در روز دوشنبه | وام جدید با شرایط ویژه برای این افراد + جزییات

رئیس صندوق رفاه دانشجویان گفت: برای بهره مندی دانشجویان از وام‌های دانشجویی با یکی از بانک‌ها هماهنگی لازم صورت گرفته است.

وام فوری برای دانشجویان در روز دوشنبه | وام جدید با شرایط ویژه برای این افراد + جزییات

وام فوری مجموعه‌ای از وام‌های قرض‌الحسنه و تسهیلات بانکی وسوسه‌برانگیز است. صاحبان مشاغل، زوج‌های جوان، کارآفرینان،‌ مسکن‌جویان و خلاصه هر کسی که قصد ایجاد تحولی در زمینه شغلی، زندگی و تحصیلی خود دارد؛ می‌تواند از وام فوری بانک به‌عنوان یک وجه کمکی بهره‌مند شود. وام فوری به کمک آن دسته از افرادی می‌آید که نیاز مبرم به وجه نقدی هنگفت دارند؛ چرا که نقدینگی، گمشده هطمیشگی مردم است؛ پس نیاز به وجه نقد برای انجام هر پروژه‌ای، افراد را تشویق (وادار) به استفاده از وام فوری و تسهیلات ارائه‌شده از سوی بانک‌ها می‌کند.در ادامه به آخرین خبر از وام فوری می پردازیم.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان گفت: برای بهره مندی دانشجویان از وام‌های دانشجویی پیاده‌روی اربعین با یکی از بانک‌ها هماهنگی لازم صورت گرفته است.

مسعود گنجی، رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به همراه امینی، معاون اداری مالی و مدیریت منابع در دانشگاه خوارزمی حضور یافتند و از زیر ساخت‌های رفاهی دانشجویی در راستای مرتفع نمودن نواقص و کاستی‌های موجود در این مجموعه بازدید کردند.

گنجی حین بازدید از خوابگاه‌های دانشجویی برادران و خواهران واقع در محوطه دانشگاه، در جریان روند پیشرفت اقدامات عمرانی صورت گرفته در بازسازی خوابگاه برادران و نیز مسائل مرتبط با کمبود بودجه در زمینه‌های عمرانی و تجهیزاتی این خوابگاه قرار گرفت.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان در نشستی صمیمانه با ریاست دانشگاه خوارزمی و معاونان این دانشگاه به هم اندیشی و تبادل نظرات راهگشا در خصوص ارتقا خدمات رفاهی پرداخت. گنجی که در خرداد ماه سال گذشته نیز برای بهینه سازی خدمات و بررسی مساعدت‌های لازم در حوزه خدمات دانشجویی از دانشگاه خوارزمی بازدید کرده بود، در این نشست از گزارش اقدامات انجام شده در حوزه تعمیر و تجهیز که با مساعدت‌های صندوق رفاه دانشجویان و در قالب ظرفیت‌های قانونی طی این یک سال صورت گرفته بود نیز بهره‌مند گردید و در خصوص مسائل مرتبط با خوابگاه‌ها و سلف سرویس دانشگاه در پردیس تهران و کرج راهکار‌هایی ارائه داد.

گنجی با سپاس از خداوند متعال به دلیل وجود مسئولین متعهد در این دانشگاه و نیز تقدیر از زحمات و خدمات ایشان، تمام مسئولین دلسوز که دغدغه فرهنگی نیز دارند را از برکات وزارت عتف دانسته و با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، در خصوص این که باید امید را در دل مردم بکارید نه یأس و ناامیدی را، این مسئولین را به واسطه خدمت شایسته به دانشجویان و جامعه دانشگاهی مصداق واقعی افزایش امید دانستند.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان با اشاره به اعتبارات تخصیصی سازمان برنامه و بودجه، جهت تخصیص به دانشگاه‌ها عنوان کرد: دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی در خصوص رفع مسائل و معضلات موجود نباید به اعتبار این صندوق اکتفا نمایند، بلکه بایست با برگزاری نشست‌ها و هم اندیشی‌ها و دعوت از خیرین نیک اندیش بتوانند از این ظرفیت عظیم معنوی برای توسعه خدمات رسانی به دانشجویان آینده ساز بهره‌مند گردند.

گنجی در پایان این نشست با توجه به نزدیک شدن به ورود به ماه محرم الحرام به وام پیاده روی اربعین حسینی برای دانشجویان اشاره نمود و گفت: هرسال برای کسانی که قصد عزیمت به عتبات برای مراسم اربعین را دارند، تسهیلاتی در نظر گرفته می‌شود و به همین منظور برای بهره مندی دانشجویان عزیز از وام‌های دانشجویی پیاده‌روی اربعین با یکی از بانک‌ها هماهنگی لازم صورت گرفته است و دانشجویان علاقه‌مند به حضور در مراسم پیاده‌روی و زیارت حضرت اباعبدالله‌الحسین علیه السلام می‌توانند وام پنج میلیون تومانی دریافت کنند.

همچنین دانشجویانی که قصد دارند به صورت گروهی برای پیاده‌روی اربعین اقدام کنند تحت نظارت نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌ها می‌توانند برنامه‌ریزی کنند تا از طریق نهاد به صورت دسته جمعی به صندوق رفاه دانشجویان معرفی شوند، صندوق نیز این دانشجویان را به طور دسته جمعی به بانک طرف تعهد صندوق معرفی می‌کند تا از این وام بهره‌مند شوند.

مسعود گنجی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به پرداخت وام‌های دانشجویی گفت: تمام وام‌های دانشجویی پرداخت شده است، فقط وام شهریه باقی مانده که تا پایان ماه جاری (تیرماه ۱۴۰۲) پرداخت می‌شود.

وی ادامه داد: دانشجویان تا ۳۱ اردیبهشت ماه سال جاری برای ثبت نام وام‌های تحصیلی، شهریه، ودیعه مسکن و وام ضروری در سامانه صندوق فرصت داشتند که امسال حدود ۶۳ هزار نفر برای وام تحصیلی، ۳۰ هزار نفر وام شهریه، ۲۰ هزار نفر وام ضروری و بیش از یک هزار نفر هم برای وام ودیعه مسکن ثبت نام کردند.

وی ادامه داد: وام تحصیلی تا سوم تیرماه و وام ضروری هم تا هفتم تیرماه پرداخت شد، وام شهریه نیز تا آخر تیرماه به حساب دانشگاه‌ها واریز خواهد شد.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم افزود: اگر هر دانشجویی درخواست وام ارائه داده و واجد شرایط نیز بوده، ولی وام دریافت نکرده است می‌تواند به دانشگاه خود مراجعه کند تا مشخص شود مشکل کجا بوده و برطرف شود.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم به وام‌های دانشجویی پیاده روی اربعین حسینی اشاره کرد و افزود: با یکی از بانک‌ها هماهنگی لازم صورت گرفته و دانشجویان علاقه‌مند به حضور در برنامه پیاده روی اربعین حسینی و زیارت حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام می‌توانند وام پنج میلیون تومانی دریافت کنند.

وی با اشاره به شرایط دانشجویان برای دریافت وام عتبات و پیاده روی اربعین دانشجویی گفت: دانشجویانی که قصد دارند به صورت گروهی برای پیاده روی اربعین اقدام کنند تحت نظارت نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌ها می‌توانند برنامه ریزی کنند تا از طریق نهاد به صورت دسته جمعی به صندوق رفاه دانشجویان معرفی شوند، صندوق نیز این دانشجویان را به طور دسته جمعی به بانک طرف تعهد صندوق معرفی می‌کند و وام مذکور پرداخت شود.

وی ادامه داد: از شرایط پرداخت وام عتبات برای پیاده روی اربعین این است که متقاضی درحال حاضر دانشجو بوده و فارغ التحصیل نشده باشد و به صورت گروهی تحت نظارت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها اقدام کنند.

گنجی افزود: هر زمان نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌ها لیست متقاضیان را ارسال کنند، دانشجویان از سوی صندوق به بانک مذکور برای دریافت وام معرفی می‌شوند.

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

اخبار روز سایر رسانه ها

    اخبار از پلیکان

    تبلیغات متنی