کد مطلب: 27160

حادثه|حادثه خونین| حادثه در تهران

حادثه خونین در شهر | شکنجه و آزار یک دختر توسط فردی که با دوستش دعوا کرده بود + جزییات

ایران نوشت:یک ماه قبل دختر ۲۲ ساله‌ای به نام مهشید به پلیس آگاهی تهران رفت و از پسری به نام سام که وی را شکنجه کرده و آزار داده بود، شکایت کرد.

حادثه خونین در شهر | شکنجه و آزار یک دختر توسط فردی که با دوستش دعوا کرده بود + جزییات

ایران نوشت:یک ماه قبل دختر ۲۲ ساله‌ای به نام مهشید به پلیس آگاهی تهران رفت و از پسری به نام سام که وی را شکنجه کرده و آزار داده بود، شکایت کرد.

مهشید در تشریح ماجرا گفت: مدتی قبل در دانشگاه با پسری به نام آریا آشنا شدم. آریا همکلاسی‌ام بود و به من ابراز علاقه کرد. ما با هم قرار ازدواج گذاشته بودیم که یک شب از بیمارستان با من تماس گرفت و گفت در دعوای خیابانی چاقو خورده و زخمی شده است. آریا تحت عمل جراحی قرار گرفت و پس از ترخیص از بیمارستان از پسری به نام سام که او را با قمه زخمی کرده بود، شکایت کرد.

وی ادامه داد: پرونده آنها در دادسرا تحت رسیدگی بود که سام با من تماس گرفت و از من خواست تا با آریا صحبت کنم و او را راضی کنم تا در دادسرا اعلام گذشت کند. سام با من قرار ملاقات گذاشت و اصرار کرد سر قرار بروم. او می‌گفت می‌خواهد به من حرف‌های مهمی بزند. من سر قرار رفتم و سوار ماشین او شدم. اما او یکباره درها را قفل کرد و به شدت مرا کتک زد. او مرا به خیابانی خلوت برد و بدون توجه به التماس‌هایم آزارم داد. او تهدیدم کرد اگر از او شکایت کنم بار دیگر سراغ آریا می‌رود و این بار او را می‌کشد. من اصلاً نمی‌دانم او و آریا چه خصومتی با هم دارند.

بازداشت پسر آزارگر

با اظهارات دختر جوان، مأموران به ردیابی سام پرداختند و وی را بازداشت کردند. اما وی مدعی شد دختر جوان را نمی‌شناسد.

در حالی که پزشکی قانونی آزار و اذیت دختر دانشجو را تأیید کرده و در گزارشی اعلام کرده بود وی به شدت شکنجه شده و مورد ضرب و جرح قرار گرفته، برای سام کیفرخواست صادر شده و پرونده‌اش به شعبه ششم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد.

در ابتدای جلسه مهشید به تشریح ماجرا پرداخت و گفت: این پسر با من تماس گرفت و گفت چون می‌داند آریا به من علاقه‌مند است می‌خواهد با من صحبت کند تا آریا را راضی به گذشت کنم. اما وقتی به او گفتم آریا حاضر به گذشت نیست یک باره مرا به شدت کتک زد و بدون توجه به التماس‌هایم آزارم داد. من برای او اشد مجازات می‌خواهم.

سپس سام ۲۹ ساله روبه روی قضات ایستاد و منکر اتهامش شد.

وی گفت: من اتهام کتک زدن و آزار مهشید را قبول ندارم. او خودش چند بار با من تماس گرفت و با من قرار ملاقات گذاشت. من با میل خودش با او رابطه برقرار کردم و اتهام آزار و اذیت را قبول ندارم. من اصلاً شخصی به نام آریا را نمی‌شناسم.

در پایان جلسه قضات وارد شور شدند تا پس از تکمیل تحقیقات درباره این پرونده، حکم صادر کنند.

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

اخبار روز سایر رسانه ها

    اخبار از پلیکان

    تبلیغات متنی