کد مطلب: 26825

حادثه|حادثه خونین| حادثه در تهران

حادثه خونین در شهر | قتل وحشتناک در دامداری

مرد جوان در یک سناریوی هولناک از قبل طراحی شده با سلاح گرم و ضربات چاقو در ورامین به قتل رسید.

حادثه خونین در شهر | قتل وحشتناک در دامداری

مرد جوان در یک سناریوی هولناک از قبل طراحی شده با سلاح گرم و ضربات چاقو در ورامین به قتل رسید.

تیم جنایی پس از حضور در سردخانه بیمارستان با جسد مرد جوانی به نام داریوش مواجه شدند که هدف شلیک‌های گلوله و ضربات مهلک قمه گرفته و به قتل رسیده بود؛ بررسی‌های اولیه نیز نشان می‌داد، مقتول از یک بیمارستان دیگر در وارمین به این مرکز درمانی منتقل شده و دوست او که حال جسمی مناسبی ندارد اکنون در ورامین بستری است.

راز جنایت فاش شد

تیم جنایی در نخستین‌گام دوست مقتول که بر اثر شلیک گلوله و قمه، زخمی شده بود را هدف بازجویی قرار دادند؛ وی در تحقیقات گفت: داریوش از گذشته با چند نفر به‌خصوص مردی به نام نیما مشکلات شخصی داشت و آنها هم از او کینه به دل گرفته بودند به همین خاطر جرقه این جنایت هولناک زده شد.

شاهد حادثه ادامه داد: در یک باغ با داریوش مشغول  تفریح بودیم که ناگهان یکی از دوستانش با او تماس گرفت و مدعی شد فردی که با او مشکل دارد در یک دامداری واقع در ورامین حضور دارد که ما هم بلافاصله با موتورسیکلت به سمت دامداری حرکت کردیم.

دوست مقتول ادعا کرد: هنگامی که با موتورسیکلت به آنجا رسیدیم، نیما که خود را پشت دیوار پنهان کرده بود ناگهان بیرون آمد و  با سلاح گرم به سمت ما شلیک کرد که یک تیر به بالای شکم داریوش خورد و موتورسیکلت روی زمین واژگون شد.

وی ادامه داد: پس از این تیراندازی، 7 نفر دیگر که از همدستان نیما بودند با قمه و سلاح گرم به سمت داریوش حمله‌ور شدند و او را هدف ضرب و جرح قرار دادند؛ من نیز در آن میان سریعاً پا به فرار گذاشتم اما چند نفر دنبالم آمدند.

شاهد ماجرا عنوان کرد: در حال فرار بودم که مردان نقاب‌دار با تفنگ به پایم تیراندازی کردند و با قمه، من را هدف ضرب و جرح قرار دادند؛ پس از این حوادث خودم را به سختی به یکی از بیمارستان‌های وارمین رساندم و جانم را نجات دادم.

دستگیری 8 متهم در ورامین

بررسی‌های تخصصی کارآگاهان جنایی نشان می‌داد، مقتول از گذشته با نیما به دلیل مسائل مالی، شخصی و خانوادگی اختلافات گسترده‌ای داشته است که برخی از متهمان پرونده با نقشه قبلی او را به قتلگاه کشانده و نقشه شوم خود را عملی کرده‌اند.

ماموران پلیس آگاهی ورامین پس از دریافت این اطلاعات مهم با دستور قضایی از سوی بازپرس پرونده در ابتدا مخفیگاه متهمان را با اقدامات فنی و مخابراتی را شناسایی و سپس آنها در عملیات‌های جداگانه دستگیر کردند.

اعتراف به شرکت در درگیری مرگبار

8 متهم پس از انتقال به اداره پلیس آگاهی بلافاصله در اتاق بازجویی هدف تحقیقات قرار گرفتند و به جرم خود مبنی بر شرکت در درگیری مرگبار اعتراف کردند.

همچنین متهمان در جریان جلسه‌های بازپرسی در مقابل بازپرس پرونده عنوان کردند نیما با تهیه سلاح گرم و سرد، نقشه این جنایت را طراحی و سپس خودش به عنوان نخستین نفر با سلاح گرم به داریوش شلیک کرده است.

پس از پایان تحقیقات مقدماتی، کیفرخواست متهمان پرونده  از سوی دادسرای ورامین صادر شد و پس از طی روال قانونی، رسیدگی به این پرونده در شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران به جریان افتاد.

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

اخبار روز سایر رسانه ها

    اخبار از پلیکان

    تبلیغات متنی