کد مطلب: 26560

وام| وام جدید| وام فوری

خبر مهم برای فرهنگیان کشور | وام فوری این بانک برای معلمان از امروز + شرایط

تمامی فرهنگیان کشور اعم از کادر اداری، معلمان، نیروهای خدماتی مدارس و همچنین کارکنان شاغل در وزارت و اداره‌های تابع آموزش و پرورش سراسر کشور در صورتی که مشتری بانک دی باشند امکان درخواست برای وام 50 میلیونی این مجموعه را دارند.

خبر مهم برای فرهنگیان کشور | وام فوری این بانک برای معلمان از امروز + شرایط

وام فوری مجموعه‌ای از وام‌های قرض‌الحسنه و تسهیلات بانکی وسوسه‌برانگیز است. صاحبان مشاغل، زوج‌های جوان، کارآفرینان،‌ مسکن‌جویان و خلاصه هر کسی که قصد ایجاد تحولی در زمینه شغلی، زندگی و تحصیلی خود دارد؛ می‌تواند از وام فوری بانک به‌عنوان یک وجه کمکی بهره‌مند شود. وام فوری به کمک آن دسته از افرادی می‌آید که نیاز مبرم به وجه نقدی هنگفت دارند؛ چرا که نقدینگی، گمشده همیشگی مردم است؛ پس نیاز به وجه نقد برای انجام هر پروژه‌ای، افراد را تشویق (وادار) به استفاده از وام فوری و تسهیلات ارائه‌شده از سوی بانک‌ها می‌کند.در ادامه به آخرین خبر از وام فوری می پردازیم.

به گزارش کاماپرس، به نقل از رده، آن دسته از مشتریان بانک دی که در سیستم آموزش و پرورش فعال هستند برای دریافت وام 50 میلیون تومانی طرح کارت اعتباری ویژه فرهنگیان این مجموعه باید در یکی از شعب آن سپرده قرض الحسنه داشته باشند. افراد واجد شرایط دریافت این تسهیلات باید ضامن رسمی داشته باشند. به ازای هر 25 میلیون تومان مبلغ وام، ارائه یک ضامن رسمی ضروری است. سود این تسهیلات 23 درصد اعلام شده و حداکثر مدت زمان بازپرداخت آن 36 ماه است. لازم به ذکر است که 5 درصد از کل مبلغ وام نزد بانک باقی خواهد ماند و بقیه مبلغ به حساب متقاضی واریز خواهد شد.

با توجه به مبلغ وام، نرخ سود و مدت زمان بازپرداخت آن، میزان هر قسط 1 میلیون و 935 هزار و 486 تومان است. کل سود تسهیلات، 19 میلیون و 677 هزار و 499 تومان و مجموع رقم وام و سود آن، 70 میلیون و 237 هزار و 499 تومان خواهد بود.

بانک دی با چه هدفی شکل گرفت؟

بانک دی یکی از بانک‌های خصوصی کشور است که فعالیت خود را با هدف تسهیل و فراهم کردن امکان مشارکت گسترده و فراگیر ملی و مردمی در تمامی فعالیت‌های سازنده، سودده و موجه اقتصادی و مالی به ویژه در زمینه‌های پولی، مالی و بانکی آغاز کرد.

این مجموعه طی سال‌های فعالیت خود توانسته تندیس چهاردهمین جشنواره انتشارات روابط عمومی 98، لوح سپاس سومین جشنواره تبلیغات ایران 1396 و … را به دست آورد

گرفتن وام با سند خودرو از بانک و مؤسسات معتبر مثل روش‌های دریافت‌های وام‌های دیگر هستند. شما می‌توانید با توجه ‌به شرایط وام و همچنین مدت ‌زمان بازپرداخت، گرفتن وام با سند خودرو از بانک در سال 1402 را امتحان کنید.

سود بازپرداخت این وام به‌ شکل بانکی است و با ارائه مدارک موردنظر می‌توانید روی سند خودرو، وام را از بانک بگیرید. در این روش تعداد قسط‌ ها حداکثر سی و شش ماهه است و تا سقف شصت الی هفتاد درصد ارزش ماشین، وام تعلق می‌گیرد. برای مشاوره دریافت وام بانکی با سند خودرو با کارشناسان باتجربه و متخصص تماس بگیرید.

 

معرفی شرایط تسهیلات بانکی روی سند خودرو

حداکثر عمر خودرو کارکرد هفت سال است.

حداکثر کارکرد ماشین صدهزار کیلومتر است.

اعطای وام تا هفتاد درصد ارزش کارشناسی خودرو ممکن است.

بازپرداخت حداکثر سی و شش ماه به‌ شکل چک هر دو ماه است.

هزینه‌های کارشناسی و شماره‌ گذاری برعهده مشتری است.

سند ماشین با قرارداد فروش اقساطی یا اجاره‌ به‌ شرط‌ تملیک تنظیم می‌شود.

بیمه‌نامه بدنه به ذی‌نفعی شرکت لیزینگ صادر می‌شود.

اعتبارسنجی متقاضی و ضامنین انجام می‌شود.

مدارک وام بانکی روی سند خودرو

اصل و کپی کارت ملی و شناسنامه متقاضی، ضامنین و صاحب چکغداشتن اصل سند و شناسنامه مالکیت خودرو

گردش سه‌ماهه آخر حساب بانکی

گزارش کارشناسی ارزش واقعی ماشین

فرم ثنا برای متقاضی، ضامنین و صاحب چک

دریافت چک ضمانت از متقاضی و ضامنین باتوجه‌به مبلغ وام

مدارکی که تضامین برای وام روی سند ماشین لازم است:

تسهیلات تا سقف یک میلیارد و پانصد میلیون ریال:

گرفتن یک فقره چک ضمانت معادل صد و پنجاه درصد اصل و فرع تسهیلات از متقاضی

تسهیلات از یک میلیارد و پانصد میلیون ریال تا ششصد میلیارد ریال:

گرفتن یک فقره چک ضمانت معادل صد و پنجاه درصد اصل و فرع تسهیلات از متقاضی

گرفتن یک فقره چک ضمانت معادل صد و پنجاه درصد اصل و فرع تسهیلات از ضامن

تسهیلات بیش از ششصد میلیارد ریال:

گرفتن یک فقره چک ضمانت معادل صد و پنجاه درصد اصل و فرع تسهیلات از متقاضی

ترهین سند ملکی سهل البیع معادل صد و پنجاه درصد اصل و فرع تسهیلات

اقساط وام با سند خودرو

قبل از گرفتن وام با سند خودرو اگر می‌خواهید بدانید که بازپرداخت این وام‌ها به چه شکل است، می‌توانید با رفتن به صفحه محاسبه اقساط وام با سند خودرو مراجعه کنید که فروشگاه‌های خودرو امکاناتی را برای کاربران فراهم کرده‌اند که بتوانند به شکل آنلاین اقساط وام با سند خودرو را محاسبه کنند.

گرفتن وام سند خودرو از سرمایه گذاران با اعتبار

برای گرفتن وام با سند خودرو از بانک، باید مراحل گوناگون و پیچیده اداری را طی کنید که زمان زیادی را از شما می‌گیرد. یکی از روش‌هایی که از این شرایط سخت و طولانی جلوگیری خواهد کرد، دریافت وام با سند ماشین از سرمایه‌گذار معتبر مثل فروشگاه‌های خودرو است.

در واقع، شما می‌توانید با ضمانت قراردادن سند خودروی خود، بین پنجاه تا شصت درصد ارزش کارشناسی شده ماشین خود را وام فوری دریافت کنید. در این روش، ماشین در اختیار شما بوده و نیاز به انتقال سند هم نیست. نکته مهمی که باید در نظر داشته باشید این است که برای دریافت چنین وامی، حتما از طریق مؤسسات معتبر اقدام کنید.

درباره شرایط گرفتن وام فوری روی سند خودرو

اعطای تسهیلات بین پنجاه الی شصت درصد ارزش ماشین امکان‌پذیر است.

خودروی سواری داخلی باید مدل هشتاد و پنج به بالا و خودرو سواری خارجی مدل هشتاد و سه به بالا باشد.

ارائه چک صیادی معتبر برای خودرو‌های پلاک شهرستان ضروری است.

خودرو‌های پلاک تهران و کرج نیازی به ارائه چک ندارند.

سود ماهانه در این روش سه و نیم درصد است.

امکان بازپرداخت اصل و سود پول در سررسید اقساط ماهیانه وجود دارد.

 

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

اخبار روز سایر رسانه ها

    اخبار از پلیکان

    تبلیغات متنی