کد مطلب: 25601

وام| وام جدید| وام فوری

وام جدید دولت برای این افراد | برای دریافت وام کلیک کنید

رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از ارائه وام ۷ میلیونی سفر به عتبات عالیات به دانشجویان دانشگاه‌های سراسر کشور خبر داد.

وام جدید دولت برای این افراد | برای دریافت وام کلیک کنید

مسعود گنجی، رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از ارائه وام عتبات عالیات به دانشجویان دانشگاه‌های سراسر کشور خبر داد و اظهار کرد: برای تامین بودجه این وام‌ها، درحال رایزنی با یکی از بانک‌های عامل هستیم. بنابراین هر زمان اسم این بانک مشخص شود، جزئیات آن هم رسانه‌ای خواهد شد.

وی درباه مبلغ وام عتبات عالیات دانشجویی عنوان کرد: هنوز مبلغ این وام به صورت قطعی مشخص نیست؛ اما حداکثر 7 میلیون تومان برای سفرهای هوایی و حدود 3 میلیون تومان برای سفرهای زمینی به دانشجویان ارائه خواهد شد.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در پاسخ به این پرسش که «وام عتبات عالیات دانشجویی به چه دانشجویانی تعلق خواهد گرفت؟»، گفت: این وام‌ها شامل دانشجویانی خواهد شد که توسط دفتر نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها و معاونت فرهنگی دانشگاه‌ها به صورت کاروان و گروهی به عتبات اعزام می‌شوند.

وی در پایان درباره اهداف ارائه وام عتبات عالیات به دانشجویان خاطرنشان کرد: این وام‌ها با هدف تسهیل سفرهای زیارتی دانشجویان و حمایت از فعالیت‌های فرهنگی و معنوی پرداخت خواهد شد.

 

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

تبلیغات متنی