کد مطلب: 25579

حادثه|حادثه خونین| حادثه در شهر

مرگ دردناک نوجوان 16 ساله با مواد محترقه | حادثه خونین

سرهنگ کوروش عزیزی فرمانده انتظامی شهرستان تاکستان، از جان جان باختن یک نوجوان ۱۶ ساله بر اثر انفجار مواد محترقه خبر داد.

مرگ دردناک نوجوان 16 ساله با مواد محترقه | حادثه خونین

فرمانده انتظامی شهرستان تاکستان گفت: انفجار مواد محترقه دست‌ساز در شهرستان تاکستان منجر به فوت نوجوان ۱۶ ساله و مصدومیت شدید ۲ نوجوان دیگر شد.

سرهنگ کوروش عزیزی اظهار کرد: شب گذشته در پی تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر انفجار و تخریب یک واحد دامداری در خرمدشت، بلافاصله مأموران انتظامی به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: در بررسی‌های اولیه مشخص شد اتاقک دامداری به‌علت انفجار تخریب شده و متأسفانه بر اثر شدت حادثه یک نوجوان ۱۶ ساله فوت و ۲ نوجوان دیگر به‌شدت مصدوم شده‌اند که با کمک نیروهای امدادی به بیمارستان منتقل شدند.

بنا بر اعلام روابط عمومی نیروی انتظامی استان قزوین، فرمانده انتظامی شهرستان تاکستان عنوان کرد: با وجود هشدارهای متعددی که در این خصوص داده شده باز هم شاهد چنین حوادث تلخی در بین جوانان و نوجوانان هستیم، لازم است خانواده‌ها با حساسیت بیشتری بر رفتار فرزندان خود نظارت کنند.

عزیزی در پایان تأکید کرد: چهارشنبه‌سوری از جمله سنت‌هایی است که اگر با رعایت اصول ایمنی برگزار شود، می‌تواند موجب نشاط، همبستگی و همدلی آحاد جامعه شود، والدین و مسئولان واحدهای آموزشی با هشدار به نوجوانان و جوانان آن‌ها را از خطرات و عوارض ناگوار بازی با آتش، ترقه و مواد محترقه آگاه کنند تا شاهد کاهش حوادث تلخ در چنین ایامی باشیم.

 

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار از پلیکان

  آخرین اخبار

  اخبار روز سایر رسانه ها

   اخبار از پلیکان

   تبلیغات متنی