کد مطلب: 25460

قتل| قتل خونین| قتل در تهران

حادثه خونین در تهران| قتل پیرزن 70 ساله با چرخ خیاطی

پیرزن ۷۱ ساله در تهران به طرز هولناکی توسط پسرش با ضربات چرخ خیاطی به قتل رسید که در تحقیقات اولیه مشخص قاتل اعتیاد دارد.

حادثه خونین در تهران| قتل پیرزن 70 ساله با چرخ خیاطی

مرد جنایتکار که با چرخ خیاطی مادرش را به قتل رسانده بود به علت سقوط از پنجره به کما رفت.

خودکشی قاتل بعد از کشتن مادرش

این حادثه روز پنجشنبه چهارم اسفندماه به مأموران کلانتری ۱۰۸ نواب اعلام شد و دقایقی بعد تیم جنایی به دستور محمدمهدی براعه؛ بازپرس ویژه قتل شعبه سوم دادسرای امور جنایی راهی محل حادثه شدند. ساکنان محل به مأموران گفتند که از خانه همسایه طبقه دوم صدای درگیری شنیدند و لحظه‌ای بعد مرد جوانی از پنجره طبقه دوم همان ساختمان به زمین سقوط کرد. بدین ترتیب مرد مجروح که بر اثر سقوط به شدت زخمی شده بود؛ توسط امدادگران اورژانس به بیمارستان لقمان حکیم منتقل شد. تیم جنایی به محض ورود به یکی از اتاق‌ها با جسد خون‌آلود زن ۷۱ ساله‌ای مواجه شدند که براثر ضربات وارده با چرخ خیاطی بر سرش به طرز هولناکی به قتل رسیده بود!

کارآگاهان در جریان تحقیقات متوجه شدند پسر جوانی نیز در یکی دیگر از اتاق‌های این خانه حضور دارد و از شدت ترس در را قفل کرده است که بلافاصله پسر جوان هدف تحقیق قرار گرفت و به تیم جنایی گفت: دقایقی قبل، برادر بزرگترم که موادمخدر «شیشه» مصرف می‌کرد، به سمت اتاق مادرم رفت و چرخ خیاطی‌ای که در آنجا وجود داشت را بلند کرد و ۲ بار به سر مادرم کوبید. در لحظه جنایت به‌دلیل اینکه به شیشه اعتیاد دارم و قرص خواب نیز مصرف کرده بودم و توهم داشتم، نتوانستم از اتاق بیرون بیایم و از شدت ترس فقط در اتاق را قفل کردم. نمی‌دانم برادرم قصد فرار داشت یا می‌خواست خودکشی کند که از پنجره پایین افتاد.

تحقیقات تکمیلی نیز نشان می‌داد، متهم به قتل که سابقه کیفری نیز دارد با مادرش به‌دلیل مشکلات مالی اختلاف داشته و اقدام به کشتن مادرش کرده است. با دستور محمدمهدی براعه؛ بازپرس ویژه قتل شعبه سوم دادسرای امور جنایی، جسد پیرزن برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده توسط کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی آغاز شده است.

 

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار از پلیکان

  آخرین اخبار

  اخبار روز سایر رسانه ها

   اخبار از پلیکان

   تبلیغات متنی