کد مطلب: 25455

شخصیت| شخصیت شناسی

شخصیت شناسی| کدام تصویر را زودتر انتخاب کردید؟

بدون فکر کردن زیاد یکی از عکسارو اتخاب کن.

شخصیت شناسی| کدام تصویر را زودتر انتخاب کردید؟

تصویر شماره یک

این تصویر نشان می دهد که شما در کودکی یک آسیب روانی همراه با تحقیر داشته اید. شاید در اوایل کودکی مورد انتقاد والدین یا همسالان خودتان قرار می گرفتید. چنین کودکانی تبدیل به افراد وابسته ای می شوند که همیشه به تایید دیگران نیاز دارند. تمام تلاششان را می کنند، نه برای خودشان، بلکه برای دیگران! درباره علایق و نیازهای خود بیشتر فکر کنید.

تصویر شماره دو

اگر این عکس را انتخاب کردید، پس حتماً در کودکی از طرف والدینتان طرد شده اید. افراد مبتلا به تروما معمولاً اعتماد به نفس پایینی دارند. باید به دلیل ترس از شکست و طرد شدن، برقراری ارتباط با دیگران برای شما دشوار باشد! سعی کنید متوجه شوید که زندگی شما فقط به شما بستگی دارد! اعتماد به نفس به شما کمک می کند تا ارتباط سالمی با دیگران برقرار کنید.

تصویر شماره سه

این تصویر اغلب توسط افرادی انتخاب می شود که در دوران کودکی خود پدر و مادر نداشتند (یا والدینی داشتند اما تأثیر کمی روی آنها داشتند.) مشکل شما ترس از تنهایی است. به همین خاطر، شما افراد سمی را جذب می کنید. احتمال ابتلا به افسردگی در شما بیشتر است. باید این موضوع را درک کنید و بپذیرید که مردم می آیند و می روند. اگر فردی صمیمی و مهربان هستید، هرگز تنها نخواهید ماند!

تصویر شماره چهار

اگر شما این تصویر را انتخاب کرده اید، والدینتان در کودکی به اعتماد شما خیانت کرده اند. آنها ممکن است چیزی را وعده داده باشند که نتوانسته اند آن را انجام بدهند. افراد مبتلا به تروما دوران کودکی، مشکل بی اعتمادی را تجربه می‌کنند. آنها از نظر عاطفی نسبتا محتاط هستند و به ندرت به دیگران ابراز احساسات میکنند. شریک زندگیتان را با چیزهای کوچک و دلپذیر خوشحال کنید. شما باید تا حد امکان در مورد احساسات خودتان با آنها صحبت کنید!

 

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

تبلیغات متنی