کد مطلب: 25431

حادثه هولناک| حوادث

حادثه خونین در شهر| قاتل وحشی به دام افتاد

با هوشیاری و تلاش همه جانبه ماموران انتظامی شهرستان بندرعباس و همکاری ماموران انتظامی شهرستان خمیر عاملان قتل دو جوان در شهرستان بندرعباس کمتر از ۲ ساعت پس از وقوع قتل، شناسایی و دستگیر شدند.

حادثه خونین در شهر| قاتل وحشی به دام افتاد

فرمانده انتظامی استان هرمزگان صبح امروز (دوم اسفندماه)، در تشریح این خبر گفت: در پی وقوع یک فقره دو جوان ۲۰ و ۳۳ ساله در شهرستان بندرعباس و متواری شدن قاتل یا قاتلان، بلافاصله پیگیری موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

سردار غلامرضا جعفری افزود: با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی و تحقیقات میدانی در محل وقوع حادثه مشخص شد، دو نفر با خودرو پژو پارس مشکی فاقد پلاک با اسلحه کلاش اقدام به تیراندازی و قتل دو نفر کرده و سپس از محل متواری شده اند.

این مقام انتظامی استان هرمزگان اظهار کرد: با اجرای طرح مهار و کنترل لحظه‌ای سایر مبادی خروجی استان ماموران انتظامی مستقر در ایست و بازرسی کنجی شهرستان خمیر حین بررسی دقیق خودروهای عبوری محور خمیر به لارستان به یک دستگاه خودرو پژو پارس مشکی مشکوک شده و خودرو را متوقف کردند.

جعفری خاطرنشان کرد: در بررسی اولیه راننده و سرنشین که هیچ گونه مدارکی همراه نداشته هویت خود را جعلی اعلام کرده و متهمان قصد تمرد و متواری شدن داشتند که با هوشیاری مامورین دستگیر و در بررسی دقیق‌تر مشخص شد، متهمان در بندرعباس مرتکب قتل شده و متواری هستند که در بازرسی از خودرو یک قبضه سلاح سرد از نوع قمه که در زیر صندلی خودرو جاساز شده بود، کشف شد.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان بیان کرد: قاتلان متواری دستگیر شده به بندرعباس انتقال و با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند.

 

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

تبلیغات متنی