کد مطلب: 25415

حادثه|حادثه خونین| حادثه در شهر

پدر بی رحم نوزاد 10 ماهه خفه کرد| حادثه خونین در تهران

*جانشین فرماندهی انتظامی استان شرق تهران خبر داد: مردی که به دلیل استعمال مواد مخدر نوزاد 10 ماهه خودش راضرب وشتم قرار و خفه کرده بود، توسط کارآگاهان پلیس آگاهی پردیس دستگیر شد.

پدر بی رحم نوزاد 10 ماهه خفه کرد| حادثه خونین در تهران

 سرهنگ "شهرام امیریان " در خصوص این خبر بیان داشت: در پی ارجاع پرونده ای با موضوع مرگ مشکوک نوزادی 10 ماهه به پلیس آگاهی شهرستان بررسی موضوع در دستورکارقرار گرفت.

وی افزود: پس از هماهنگی قضائی و احضار پدر نوزاد وی در تحقیقات اولیه عنوان کرد نوزاده 10 ماهه وی روی اپن آشپزخانه بوده که ناگهان متوجه افتادن وی بر روی زمین و سپس فوت شدن وی شدم.

جانشین فرماندهی انتظامی شرق استان تهران گفت:با توجه به شواهد و آثار ضرب و جرح بر روی بدن کودک ماموران را برآن داشت نسبت به موضوع حساسیت بیشتری به خرج دهند .

این مقام انتظامی ادامه داد: در تحقیقات صورت گرفته از پدر نوزاد، نامبرده با مشاهده مدارک و مستندات پلیس به ناچار لب به اعتراف گشود و راز قتل نوزاد 10 ماهه اش را اینگونه بیان کرد که در روز حادثه بدلیل استعمال مواد مخدر درحال خودم نبودم و زمانی که نوزادم گریه میکرد وی را مورد ضرب و شتم قرارداده و سپس وی خفه کردم.

سرهنگ"امیریان"با اشاره به معرفی قاتل به مراجع قضائی اظهار داشت: دریافت آموزش های کنترل خشم وپیشگیری از آسیبهای اجتماعی (اعتیاد و..) و مراجعه به کارشناسان روانشناسی برای حل مشکلات از وقوع حوادث تلخ این چنین پیشگیری می کند.

 

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

تبلیغات متنی