کد مطلب: 25397

حادثه|حادثه خونین| حادثه در شهر

حادثه خونین در یزد| زن جوان شوهرش را سلاخی کرد!!

زن جوانی با مراجعه به پلیس یزد از مفقود شون شوهرش خبر داد و در تحقیقات پلیس مشخص شد که این زن با شوهرش اختلاف داشته و فرضیه قتل بیشتر از مفقود شدن پررنگ شد.

حادثه خونین در یزد| زن جوان شوهرش را سلاخی کرد!!

 زنی با مرجعه به پلیس یزد ناپدید شدن شوهر ۴۰ساله اش خبر داد.

همسرش گفت که وی آخرین‌بار برای انجام کاری از خانه خارج شده و دیگر برنگشته و هیچ‌یک از آشنایان و دوستانش نیز از او خبر ندارند.

با گذشت زمان و پیدا نشدن ردی از این مرد، رفته‌رفته فرضیه اینکه وی به قتل رسیده باشد مدنظر قرار گرفت و تحقیقات پلیس وارد مرحله‌ای تازه شد.

مأموران در جریان تحقیقات اولیه به همسر مرد گمشده مشکوک شدند؛ چرا که بررسی‌ها نشان می‌داد که وی از مدتی قبل با شوهرش اختلاف داشته و این اختلافات باعث درگیری میان آنها نیز شده بود. مأموران که به زن جوان مشکوک بودند، وی را زیرنظر گرفتند و معلوم شد که او از مدتی قبل با مردی ارتباط تلفنی داشته است.

کشف جسد مرد ۴۰ ساله در چاه

با به‌دست آمدن سرنخ‌هایی که نشان می‌داد زن جوان از سرنوشت شوهرش خبر دارد، دستور بازداشت او صادر شد و این زن پس از دستگیری تحت بازجویی قرار گرفت. او که چاره‌ای جز بیان حقیقت نداشت به قتل شوهرش با همدستی مردی ۴۲ساله اعتراف کرد و گفت: مدت‌ها بود که با شوهرم اختلاف و درگیری داشتم. برای همین وقتی با مردی آشنا شدم و سفره دلم را برایش باز کردم، وی قول داد که برای انتقامجویی از شوهرم به من کمک کند. ما با همدستی هم شوهرم را به قتل رساندیم و جسدش را به بیابان‌های یکی از شهرهای اطراف یزد برده و داخل چاهی انداختیم و روی او خاک ریختیم تا هرگز پیدا نشود.

به‌گفته سردار عباسعلی بهدانی‌فرد، فرمانده انتظامی استان یزد، با اعترافات زن جوان همدست وی نیز دستگیر شد و مأموران با راهنمایی متهمان موفق شدند جسد مقتول را داخل چاه متروکه بیرون بکشند و در اختیار پزشکی قانونی قرار دهند.

وی توضیح داد: برای هر دو متهم قرار بازداشت صادر شده و تحقیقات تکمیلی در این پرونده ادامه دارد.

 

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار از پلیکان

  آخرین اخبار

  اخبار روز سایر رسانه ها

   اخبار از پلیکان

   تبلیغات متنی