کد مطلب: 25359

شخصیت| شخصیت شناسی

تست هوش| کدام زوج پولدارترند؟+ جواب تست

اگه فکر می کنی باهوش تو یه نگاه بگو کدوم زوج فقیرند!؟

تست هوش| کدام زوج پولدارترند؟+ جواب تست

تمام جزئیات تصویر را مورد بررسی قرار دهید و معما را تنها در 3 ثانیه حل کنید:  فقط بگوئید کدام زوج فقیر هستند؟ شما با شکستن پرونده ای که حتی ماموران FBI هم نتوانستند از پس آن برآیند، ثابت می کنید که توانایی های “ماوراء طبیعی” دارید. لحظه اثبات کردن شما فرا رسیده است! با آزمون شناسایی زوج فقیر و مجله خبری چشمک همراه شوید.

کدام زوج پولدار نیستند؟ سوال بسیار ساده و تصویر ارائه شده نیز بسیار ساده است. با توجه به آزمون شناسایی زوج فقیر ما یک چالش تصویری خاص را به شما ارائه می‌کنیم که شما را مجبور می‌کند تا مغزتان را مانند قبل «ورزش» دهید. برای حل آزمون شناسایی زوج فقیر  فقط 3 ثانیه فرصت دارید. باید بدانید که تنها 3 درصد از شرکت کنندگان در اولین فرصت خود موفق به حل آن شدند. فقط اگر مطمئن باشید که توانایی‌های منحصربه‌فرد دارید، می‌توانید ادعای پیروزی کنید.

پاسخ تست هوش شناسایی زوج فقیر

اگر دقت کنید متوجه می شوید که هر دو زوج از وضعیت اقتصادی پایینی برخوردار هستند. زیرا؟ اگرچه لباس زوج سمت چپ بهتر به نظر می رسند، اما به یک رستوران معمولی رفته اند. از صندلی و میز مشخص است. آنها فقط توانسته اند یک همبرگر ساده سفارش دهند. در حالی که دومی ها در یک رستوران گران قیمت هستند، اما به سختی موفق به خرید یک نوشیدنی شده اند. آنها هم به همان اندازه فقیر هستند! نگاههای آن ها کاملا این مسئله را تأئید می کند.

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار از پلیکان

  آخرین اخبار

  اخبار روز سایر رسانه ها

   اخبار از پلیکان

   تبلیغات متنی