کد مطلب: 25283

شخصیت| شخصیت شناسی

شخصیت شناسی جذاب برای شما | کدام انگشت را برای انگشتر حلقه انتخاب میکنید؟

انگشتر را معمولا بر روی کدام انگشت قرار می دهید؟

شخصیت شناسی جذاب برای شما | کدام انگشت را برای انگشتر حلقه انتخاب میکنید؟

در این تست شخصیت، شما فقط باید انتخاب کنید. به طور خاص به ما بگویید که معمولاً انگشتر خود را روی کدام انگشت می گذارید. در بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه ما به دنبال راه هایی برای سرگرم کردن خوانندگان خود هستیم، به همین دلیل است که تست های شخصیتی محبوب را که در شبکه های اجتماعی به عنوان تست شخصیت شناسی تصویری نیز شناخته می شود، به صورت روزانه منتشر می کنیم.

به محض اینکه انتخاب خود را داشتید، سپس به پایین یادداشت بروید و معنای هر گزینه را کشف کنید. لازم به ذکر است که نتایج این تست شخصیت نشان می دهد که بزرگترین ویژگی شما در این لحظه از زندگی چیست./

دست شماره 1

شما می توانید فردی باشید که به دلیل حساسیت زیادش متمایز است. شما به خوبی می دانید که در زندگی چه می خواهید و تمام تلاش خود را برای به دست آوردن آن انجام می دهید. یک ظرفیت رهبری ذاتی دارید، گرچه نمی‌خواهید آن را بپذیرید.  اما به طور کلی، در گروههای دوستی و حتی خانوادگی عملا رهبری گروه بر عهده شماست. همگی به نجوی گوش به فرمان شما و توصیه های شما هستند.

افزایش 2/5 برابری حقوق بازنشستگان در سال آینده | حقوق بازنشستگان 15 میلیون تومان شد

افزایش 2/5 برابری حقوق بازنشستگان در سال آینده | حقوق بازنشستگان 15 میلیون تومان شد

دست شماره .2

بستگی به این دارد که حلقه را با چه دستی بپوشید. اگر آن را در سمت راست بپوشید، می توانید فردی بسیار کمال گرا باشید که به جزئیات توجه می کند. شما تمایل دارید الهام بخش دیگران باشید و ظرفیت خلاقیت دیگران را افزایش دهید. با این حال، اگر در سمت چپ جواهرات بپوشید، می توانید فردی بسیار خلاق و با عزت نفس باشید. شما برای حرکات کوچک و نیکوکارانه ارزش زیادی قائل هستید.

دست شماره 3

شما می توانید فردی باشید که تمایل دارد به نزدیکان خود تکیه کند. شما هیچ وقت با عجله تصمیم نمی گیرید. به واقع قبل از انتخاب، هر چه که باشد، با افراد مورد اعتماد خود مشورت می کنید. منطقی نیز همین است. شما باید با کسانی که بیشترین اعتماد را دارید مشورت کنید تا مرتکب اشتباه نشوید.

 

دست شماره 4 

شما می توانید کسی باشید که آزادی را دوست دارد. به چالش ها و ماجراجویی ها ارزش و بها می دهید. نمی توانید در یک مکان ثابت بمانید زیرا برای شما مترادف با رکود و سکون است. شما بسیار بخشش گر هستید، تا آن اندازه که جاضرید تمام دارایی خود را به آسانی به کشانی که بیشتر از همه دوستشان دارید، ببخشید. شما همچنین به دلیل هوش خود متمایز هستید.

دست شماره 5

 

شما می توانید یک فرد بسیار آرام باشید. برای شما مهمترین چیز آرامش درونی است. از بحث کردن با دیگران متنفر هستید، اما اگر مجبور باشید، همیشه تمام تلاش خود را می کنید تا دیدگاه خود را مشخص کنید. شما نمی توانید با بی عدالتی و یا ریاکاری کنار آمده و آن را تحمل کنید. شما در هر کاری متعهد و مسئولیت پذیر هستید.

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

تبلیغات متنی