عنوان
کد مطلب: 25170

حادثه|حادثه خونین

قتل فجیع خواهرزاده کارگردان مشهور در بیابان! | حادثه خونین در شهر تهران

سید رضا حبیبی کارگردان و تهیه‌کننده تلویزیون، از قتل فجیع خواهرزاده خود خبر داد و گفت: یکی از ۳ نفر مظنون بازداشت شده، به قتل اعتراف کرد.

قتل فجیع خواهرزاده کارگردان مشهور در بیابان! | حادثه خونین در شهر تهران

سید رضا حبیبی کارگردان و تهیه‌کننده تلویزیون در خصوص ماجرای مفقود شدن خواهرزاده خود گفت: ۴ روز قبل خواهرزاده ۳۵ ساله‌ام که در حوزه بازسازی مسکن فعالیت می‌کرد، از خانه خارج شد و دیگر به منزل بازنگشت.

وی افزود: به‌رغم اینکه خواهرم چندین بار با تلفن همراه وی تماس گرفت، اما کسی پاسخگو نبود و همین موضوع سبب تشدید نگرانی خانواده شد که در نهایت فردای آن روز به کلانتری مراجعه کردیم و تشکیل پرونده دادیم.

قاتل خواهرزاده آقای کارگردان پیدا شد

حبیبی بیان کرد: در ادامه، پلیس آگاهی تحقیقات خود را آغاز کرد که در نهایت به ۳ نفر مظنون و هر ۳ نفر بازداشت شدند که یکی از آن ۳ نفر به قتل خواهرزاده‌ام اعتراف کرد.

حبیبی گفت: متهم به قتل در حوزه خرید و فروش مسکن فعالیت می‌کرده و کار نوسازی و بازسازی خانه‌هایی را که توسط این شخص تملک می‌شد، خواهرزاده من انجام می‌داد؛ به همین دلیل با یکدیگر مراودات مالی داشتند.

دایی مقتول ادامه داد: با توجه به اینکه متهم به خواهرزاده من بدهی داشت، ۴ روز قبل برای تسویه بدهی خود با وی قرار ملاقات می‌گذارد و در همان قرار، نقشه قتل خواهرزاده‌ام را عملی می‌کند و پس از آن، جسد در بیابان‌های پردیس کشف شد.

وی در ادامه عنوان کرد: شب دوشنبه به ما اطلاع داده شد که برای شناسایی جسد به پزشکی قانون کهریزک مراجعه کنیم و در ادامه مادر مقتول جسد را شناسایی کرد که آثار شکنجه روی جسد مشهود بود و حتی جسد را آتش زده بودند به طوری که به‌سختی قابل شناسایی بود. 

حبیبی با قدردانی از اقدامات پلیس آگاهی در جهت شناسایی عاملان این جنایت گفت: ماشین خواهرزاده‌ام نیز در همان شب در میدان هفت حوض تهران پیدا شد.

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

تبلیغات متنی