کد مطلب: 25058

قتل| قتل هولناک

قتل خونین در این شهر| دختر 11 راز جنایت پدرش را فاش کرد+ جزییات

مرد میانسالی که متهم است همسرش را در حادثه‌ای آتشین به قتل رسانده، بار دیگر حرف‌هایش را تغییر داد.

قتل خونین در این شهر| دختر 11 راز جنایت پدرش را فاش کرد+ جزییات

 ساعت ۱۶:۳۰ عصر روز شنبه ۲۴ دی‌ماه به مأموران کلانتری ۱۴۸ انقلاب تهران مرگ مشکوک زن میانسالی در یکی از بیمارستان‌ها گزارش شد.

وقتی مأموران پلیس به بیمارستان رسیدند با جسد زن ۴۶ ساله‌ای به نام حمیده روبه‌رو شدند که بر اثر سوختگی شدید به کام مرگ رفته بود. همچنین مشخص شد شوهر حمیده هم که دچار سوختگی شده در بیمارستان تحت درمان است.

بررسی‌های مأموران پلیس حکایت از آن داشت زن جوان ۱۰ روز قبل در آتش سوزی عمدی دچار سوختگی شده و در بیمارستان فوت کرده است.

با اعلام این خبر، قاضی محمد وهابی، بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران همراه تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی برای تحقیق راهی محل شدند.

تحقیقات تیم جنایی نشان داد دختر ۱۱ ساله زن فوت شده به دایی‌اش گفته که پدرش روز حادثه خانه‌شان را آتش زده و مادرش را به قتل رسانده است؛ بنابراین مأموران در ادامه برای تحقیق از شوهر حمیده به بیمارستان رفتند، اما دریافتند وی از بیمارستان فرار کرده است. همزمان با انتقال جسد به پزشکی قانونی ، متهم تحت تعقیب قرار گرفت تا اینکه چند ساعت بعد در خانه یکی از دوستانش دستگیر شد.

متهم پس از انتقال به اداره پلیس گفت: «خانه‌مان آتش گرفت و من و همسرم دچار سوختگی شدیم، اما با کمک همسایه‌ها آتش خاموش شد و ما به بیمارستان منتقل شدیم.»

متهم وقتی با اظهارات دختر ۱۱ ساله‌اش به عنوان شاهد حادثه روبه‌رو شد، ادعای دیگری را مطرح کرد و مدعی شد روز حادثه با همسرش درگیر شده، اما او خودش اقدام به خودسوزی کرده است.

متهم صبح دیروز مقابل قاضی محمد وهابی ادعای دیگری را مطرح کرد و این بار گفت: «من و همسرم با هم اختلاف داشتیم و روز حادثه با هم درگیر شدیم. من از خانه بیرون رفتم و وقتی به خانه برگشتم دیدم همسرم قلیان می‌کشد و همزمان هم با بنزین و تینر رنگ‌های روی کاشی را پاک می‌کند. او در حال کار بود که ناگهان ذغال آتشینی روی پارچه‌های آغشته به بنزین و تینر افتاد و خانه آتش گرفت.

من تلاش کردم آتش را خاموش کنم، اما خودم هم دچار سوختگی شدم.» متهم در حالی این ادعا را مطرح می‌کند که دخترش در تحقیقات پلیسی گفته است: پدر و مادر روز حادثه با هم دعوا کردند و پدرم از خانه بیرون رفت، اما وقتی به خانه برگشت، مادرم در حال قلیان کشیدن بود که پدرم مایعی را از داخل ظرفی به طرف مادرم پاشید و مادرم آتش گرفت.

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

تبلیغات متنی