کد مطلب: 24872

دلار| قیمت دلار| قیمت دلار امروز

سقوط عجیب قیمت دلار امروز 5 اردیبهشت | خواب معامله‌گران دلار تعبیر می‌شود؟

روز گذشته با شروع اردیبهشت قیمت دلار در بازار آزاد افزایش محدودی داشت. اما مرکز مبادله قیمت دلار را در روند کاهشی کشف قیمت کرد. معامله‌گران بازار ارز معتقدند حفظ محدوده زیر قیمت ۵۲ هزار تومانی خواست و خط قرمز سیاستگذار است.

سقوط عجیب قیمت دلار امروز 5 اردیبهشت | خواب معامله‌گران دلار تعبیر می‌شود؟

قیمت دلار بالا رفت. قیمت دلار برای مردم مهم است.قیمت دلار با توجه به نرخ بورس متغیر است. قیمت دلار در بازار اعلام شد. قیمت دلار چند شد؟

 قیمت دلار روز گذشته چهارم اردیبهشت در نخستین روز بازگشایی بازارها در ماه جدید با افزایش محدود قیمت باز شد. اسکناس آمریکایی با ۳۴۱ تومان افزایش قیمت و با رقم ۵۱ هزار و ۷۵۳ تومان در بازار آزاد مبادله شد.

معامله‌گران امیدوارند با شروع اردیبهشت قیمت دلار از خمودگی روزهای اول بهار خارج شود. بازارهای همسایه فعلا تعطیل هستند و فعالان بازار ارز معتقدند روزهای باقی‌مانده از هفته جاری همچنان آرام سپری می‌شود.

 

بازارهای همسایه فعلا در تعطیلات عید فطر هستند و به دلار تهران سیگنال نمی‌دهند؛ از همین رو در روزهای باقیمانده از هفته جاری انتظار نوسان خاصی برای قیمت دلار نیست.

معامله‌گران می‌گویند حفظ محدوده زیر قیمت ۵۲ هزار تومانی خواست سیاستگذار است و در برخی مقاطع نیز اقدام به تزریق ارز در بازار معاملات آزاد صورت گرفته است. با این وجود تحلیلگران اقتصادی با توجه به تورم موجود معتقدند آرامش در بازار ارز مقطعی است و افزایشی‌های بازار امید دارند اردیبهشت‌ماه رونق به بازارهای مالی برگردد.

قیمت دلار در نرخ‌های مختلف

روز گذشته برخلاف افزایش قیمت ارز آمریکایی در بازار آزاد اما قیمت دلار نقدی مرکز مبادله، با کاهش قیمت همراه بود. صبح دیروز دلار با قیمت رقم ۴۲ هزار و ۲۹۰ تومان در مرکز مبادله کشف قیمت شد و ۱۶۰ تومان نسبت به آخرین معامله، کاهش قیمت داشت. در آخرین روز فروردین نیز قیمت دلار حواله با ۱۵۸ تومان افزایش قیمت باز شد و با قیمت ۳۸ هزار و ۵۹۱ تومان کشف قیمت شد. اما دیروز دلار حواله با افزایش ۳۰۱ تومانی با قیمت ۳۸ هزار و ۲۹۰ تومان اعلام قیمت شد.

همچنین قیمت دلار نیمایی مانند هفته‌های گذشته روی رقم ۲۸ هزار و ۵۰۰ تومان ثابت بوده است.

قیمت ارزهای موثر

برخلاف کاهش محدود قیمت دلار در مرکز مبادله ارز و طلا،‌ قیمت یورو افزایش داشت. دیروز چهارم اردیبهشت قیمت اسکناس یورو در مرکز مبادله ارز و طلا با ۴۳۵ تومان افزایش، با رقم ۴۶ هزار و ۹۳۵ تومان کشف قیمت شد. یوروی حواله نیز با قیمت ۴۲ هزار و ۴۹۶ تومان و افزایش ۲۲۴ تومانی اعلام قیمت شده است. قیمت یورو در بازار آزاد با رقم ۵۶ هزار و ۷۳۰ تومان مبادله می‌شود.

دیروز قیمت درهم در بازار آزاد ۱۴ هزار و ۳۶۰ تومان اعلام شد. همچنین قیمت حواله درهم در سایت بازار متشکل معاملات ارز  ۱۰ هزار و ۴۲۶ تومان اعلام شد و کاهش محدود ۸۲ تومانی داشت. قیمت اسکناس درهم نیز در این مرکز ۱۱ هزار و ۵۱۵ تومان معامله شد. قیمت دلار درهم نیز ۵۲ هزار و ۷۰۱ تومان محاسبه شد.

قیمت ارزهای موثر

پنجشنبه ۳۱ فروردین قیمت اسکناس یورو در مرکز مبادله ارز و طلا با ۱۶۵ تومان افزایش، با رقم ۴۶ هزار و ۵۰۰ تومان اعلام شد. یوروی حواله نیز با قیمت ۴۲ هزار و ۲۷۲ تومان معامله شد. قیمت یورو در بازار آزاد با رقم ۵۶ هزار و ۱۶۷ تومان مبادله شد.

در آخرین روز فروردین قیمت درهم در بازار آزاد با رقم ۱۴ هزار و ۳۵۰ تومان مبادله شد. همچنین قیمت حواله درهم در سایت بازار متشکل معاملات ارز  ۱۰ هزار و ۵۰۸ تومان درج شد و افزایش محدودی داشت. قیمت اسکناس درهم نیز در این مرکز ۱۱ هزار و ۵۵۹ تومان اعلام شد. قیمت دلار درهم نیز ۵۲ هزار و ۶۶۴ تومان محاسبه شد.

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار از پلیکان

  آخرین اخبار

  اخبار روز سایر رسانه ها

   اخبار از پلیکان

   تبلیغات متنی