کد مطلب: 22016

قیمت سکه | قیمت سکه امروز | قیمت سکه در بازار

آشوب در بازار؛ سکه بشدت بالا کشید | آخرین قیمت سکه امروز 24 اسفند 1401

قیمت سکه و قیمت طلا امروز را در جدول زیر مشاهده کنید.

آشوب در بازار؛ سکه بشدت بالا کشید | آخرین قیمت سکه امروز 24 اسفند 1401

قیمت سکه دچار تغییراتی شد. قیمت سکه امروز کاهش یافت. قیمت سکه روند نزولی گرفت. قیمت سکه امروز کمتر از قبل معامله شد. پیش بینی قیمت سکه نشان میدهد روند کاهشی ادامه دارد.

قیمت سکه و طلا در بازار امروز چهارشنبه ۲۴ اسفند ۱۴۰۱ اعلام شد.

 

طلای ۱۸ عیار / ۷۵۰ ۲۲,۸۴۰,۰۰۰

طلای ۲۴ عیار ۳۰,۴۵۲,۰۰۰

طلای ۱۸ عیار / ۷۴۰ ۲۲,۵۳۵,۰۰۰

امید بازار ارز و سکه به اظهارات گروسی 

روز گذشته هم دلار عقب نشینی کرد هم نرخ سکه. به عقیده تحلیل‌گران سیاسی-اقتصادی سخنان رافائل گروسی، مدیر کل آژانس انرژی در نخستین روز نشست شورای حکام موجب امیدواری عده ای از معامله گران به احتمال از سرگیری مذاکرات هسته ای شد.

این مقام اروپایی روز گذشته در تازه‌ترین اظهارنظر خود در زمینه برنامه هسته‌ای ایران، ضمن استقبال از توافقات به عمل آمده با ایران در جریان سفر اخیرش به تهران گفت: بی‌صبرانه منتظر برگزاری جلسات فنی برای حل‌وفصل مسائل پادمانی هستم.

گروسی همچنین گفته به توافقی با ایران برای اعطای اجازه به آژانس جهت انجام تدابیر راستی‌آزمایی و نظارت دست پیدا کردیم  و رایزنی‌های فنی برای شفاف‌سازی کامل درمورد اورانیوم ۸۴ درصد غنی شده را آغاز کرده‌ایم.

تداوم کاهش قیمت دلار در پشت خط

شب گذشته  برخی از سایت ها مدعی بودند نرخ دلار در معاملات پشت خطی دوباره پایین آمد.

دمینوی ریزش تا کی ادامه دارد؟

 در شرایط فعلی تحلیلگران اقتصادی باور دارند تا زمانی که نرخ دلار در مسیر کاهش قرار دارد وضعیت بازار سکه نزولی خواهد بود.

فعالان بازار پیش از این بارها هشدار داده بودتد که بازار سکه حباب سنگینی دارد و در صورتی که نرخ دلار نزولی شود، همین فاصله معنادار ارزش ذاتی و قیمت بازاری می تواند به شکل معناداری در معاملات سکه خود را نشان دهد.

تله موش زیر پای معامله گران ارزی /دلار به آغوش 40 هزار بازگشت!

البته تحلیلگران اقتصادی معتقدند یکی از مولفه های اصلی رشد قیمت ها در چند وقت گذشته ناشی از انتظارات تورمی بود.به باور این دسته دولت در کنار بهبود روابط سیاسی باید مجموعه اقداماتی را انجام دهد که انتظارات تورمی را نیز کاهش دهد.تغییر نکردن ریل انتظارات تورمی ممکن است در بلند مدت دوباره موجب رشد قیمت ها شود.   

قیمت دلار توافقی امروز چهارشنبه ۲۴ اسفند براساس اعلام کانون صرافان به‌طور متوسط ۴۲ هزار و ۶۰۰ تومان به‌ثبت رسید و درمقایسه با دیروز ۱۵۰ تومان رشد داشت. همزمان در بازار طلا نرخ هر گرم طلا ۱۸ عیار نسبت به دیروز ۹ هزار تومان ارتقا پیدا کرد و به دو میلیون و ۲۹۳ هزار تومان رسید و سکه امامی درحال ۲۹ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان فروخته شد که ظهر دیروز خرید آن ۲۰۰ هزار تومان کمتر آب می‌خورد.

 

قیمت ارز توافقی و خدماتی
قیمت دلار توافقی امروز چهارشنبه ۲۴ اسفند تا ظهر به ۴۲ هزار و ۶۰۰ تومان رسید. به‌این ترتیب درمقایسه با ظهر دیروز شاهد رشد ۱۵۰ تومانی قیمت دلار توافقی هستیم. البته قیمت دلار امروز برای متقاضیان ارز خدماتی ۴۰ هزار و ۳۰۰ تومان محاسبه می‌شود که این عدد تفاوتی با دیروز ندارد. همچنین قیمت یورو توافقی امروز تا ظهر ۴۵ هزار و ۷۰۰ تومان به‌ثبت رسید و یورو خدماتی با نرخ ۴۳ هزار و ۲۰۰ تومان عرضه شد.

 

قیمت دلار و یورو توافقی و خدماتی

 

انواع ارز قیمت امروز
دلار توافقی 42 هزار و 600 تومان 
یورو توافقی 45 هزار و 700 تومان 
دلار خدماتی 40 هزار و 300 تومان 
یورو خدماتی 43 هزار و 200 تومان
قیمت طلا ۱۸ عیار
 
قیمت هر گرم طلا ۱۸ عیار امروز چهارشنبه ۲۴ اسفند تا ساعت ۱۱ و نیم به دو میلیون و ۲۹۳ هزار تومان رسید. رقمی که درمقایسه با عصر دیروز رشد ۹ هزار تومانی قیمت هر گرم طلا ۱۸ عیار را نشان می‌دهد و در مقایسه با روز دوشنبه شاهد جهش ۱۲۳ هزار تومانی قیمت هر گرم طلا ۱۸ عیار هستیم.

 

قیمت انواع سکه طلا
قیمت سکه امامی امروز چهارشنبه ۲۴ اسفند همزمان با نیمه ابتدایی خریدو‌فروش‌های بازار به ۲۹ میلیون و ۶۰۰ هزارت ومان رسید تا این سکه را ۲۰۰ هزار تومان بیشتر از ظهر دیروز بفروشند. از طرفی قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم به ۲۵ میلیون و ۴۸۰ هزار تومان رسیده که این عدد نسبت به ۲۴ ساعت قبل دو میلیون و ۷۸۰ هزار تومان بیشتر است. قیمت نیم‌سکه بهار با افزایش ۹۰ هزار تومانی به ۱۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسید و ربع‌سکه بهار آزادی که ۱۰ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان فروخته شد، افت قیمت ۵۰ هزارتومانی را نسبت به دیروز تجربه می‌کند.
آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

تبلیغات متنی