کد مطلب: 27201

وام| وام جدید| وام فوری

تسهیلات ویژه وام فوری دولت برای مردم از امروز | دریافت وام با شرایط عالی و پرداخت آسان

مشاور عالی قرارگاه مرکزی مهارت آموزی کارکنان وظیفه ستاد کل نیروهای مسلح از ارائه تسهیلات خود اشتغالی سربازان مهارت دیده تا پایان تیرماه خبر داد.

تسهیلات ویژه وام فوری دولت برای مردم از امروز | دریافت وام با شرایط عالی و پرداخت آسان

وام فوری مجموعه‌ای از وام‌های قرض‌الحسنه و تسهیلات بانکی وسوسه‌برانگیز است. صاحبان مشاغل، زوج‌های جوان، کارآفرینان،‌ مسکن‌جویان و خلاصه هر کسی که قصد ایجاد تحولی در زمینه شغلی، زندگی و تحصیلی خود دارد؛ می‌تواند از وام فوری بانک به‌عنوان یک وجه کمکی بهره‌مند شود. وام فوری به کمک آن دسته از افرادی می‌آید که نیاز مبرم به وجه نقدی هنگفت دارند؛ چرا که نقدینگی، گمشده هطمیشگی مردم است؛ پس نیاز به وجه نقد برای انجام هر پروژه‌ای، افراد را تشویق (وادار) به استفاده از وام فوری و تسهیلات ارائه‌شده از سوی بانک‌ها می‌کند.در ادامه به آخرین خبر از وام فوری می پردازیم.

سردار سرتیپ دوم پاسدار موسی کمالی مشاور عالی قرارگاه مرکزی مهارت آموزی کارکنان وظیفه ستاد کل نیروهای مسلح در گفت‌وگوی اختصاصی با مهر درباره زمان پرداخت این تسهیلات اظهار کرد: تسهیلات مهارت آموزی سربازان وظیفه‌ای که سال گذشته درخواست خود را ثبت کرده بودند، در حال پرداخت است و تا پایان تیرماه ادامه دارد.

مشاور عالی فرمانده قرارگاه مرکزی مهارت آموزی کارکنان وظیفه ستاد کل نیروهای مسلح ادامه داد: افراد در صورت هرگونه سوال و مشکل، می‌توانند مراتب را از وظیفه عمومی استان محل سکونت خود پیگیری کنند.

تسهیلات طرح مذکور در قالب عقد مرابحه به متقاضیان ارائه می‌شود. برای اهدای این وام حساب فرد اعتبارسنجی شده و سابقه مالی او بررسی می‌شود. متقاضی باید وثائق و ضمانت‌های مورد قبول بانک را فراهم کند تا واجد شرایط دریافت وام شود.

 

بانک مسکن به طرح‌های اشتغال خانگی و خوداشتغالی انفرادی ۱۵۰ میلیون تومان و به طرح‌های اشتغال کارفرمایی ۴۰۰ میلیون تومان تسهیلات پرداخت می‌کند.

زمان بازپرداخت تسهیلات انفرادی ۸۴ ماهه و نرخ سود آن ۴ درصد است. این زمان برای تسهیلات کارفرمایی ۶۰ ماه تعیین شده است. شرط دریافت این وام ارائه معرفی‌نامه از کمیته امداد، بهزیستی یا بنیاد شهید و امور ایثارگران است.

 

برای ضمانت وام‌هایی با مبلغ حداکثر ۱۵۰ میلیون تومان یک گواهی کسر از اقساط، سفته تضمینی و دو نفر ضامن معتبر نیاز است. برای مبالغ بیش از ۱۵۰ و کمتر از ۳۰۰ میلیون تومان گواهی کسر از اقساط باید دو عدد باشد. مبالغ وام بیش از ۳۰۰ میلیون تومان نیز تنها با ضمانت وثائق نوع اول همانند اموال غیر منقول، وجه نقد و … قابل پرداخت است.

بانک ملت به منظور خرید کالا وام ۵۰ میلیون تومانی ارائه می‌دهد که دریافت آن بدون داشتن حساب و سپرده‌گذاری در این بانک امکان‌پذیر نیست. البته در صورتی‌ هم که با وام شما موافقت شود، شما فقط می‌توانید محصولات شرکت اسنوا را خریداری کنید.

 

بازپرداخت وام ۳۶ ماه زمان دارد و شما در طول این مدت باید اصل پول به اضافه ۱۲ درصد سود را بپردازید.

شایان ذکر است که دریافت وام از بانک ملت شرایطی دارد. مثلا شما اصلا نباید چک برگشتی داشته باشید و حتی نباید به بانک مقروض باشید.

اگر قرار است به تازگی ازدواج کنید و هنوز جهیزیه نخریده‌اید، این وام می‌تواند برایتان مناسب باشد. البته برای دریافت آن به یک تا سه ضامن نیاز خواهید داشت.

 

بانک ملت یک وام ۲۰۰ میلیونی نیز به متقاضیان می‌دهد که شرایط خاص خودش را دارد.

این بانک افراد را در ۳ درجه مختلف A، B و C رتبه بندی می‌کند. به هرکدام از رتبه‌ها یک مبلغ خاصی تعلق می‌گیرد. اگر فردی عضو گروه A باشد، به دلیل ارزش بالا نیاز به ضامن نیست. مقدار وام ۳۰ میلیون است و تا ۴ سال باید بتوانید ماهیانه پرداخت کنید. لازم به ذکر است که سود این وام ۱۸ درصد می‌باشد.

اما اگر اعتبار کسی B و C باشد، شرایط کمی سخت تر است و باید ابتدا در سامانه فراهوشمند بانک ملت مراحل ثبت‌نام را طی کند. بعد از ثبت نام مشخص می‌شود که چه مقدار وام به فرد تعلق می‌گیرد.

 

بانک صادرات نیز یکی‌دیگر از بانک‌هاست که به مردم وام می‌دهد.

انواع مختلفی از وام توسط این بانک پرداخت می‌شود که در ادامه توضیح مختصری خواهیم داد.

وام ۵۰ میلیون تومانی بانک صادرات نیز مانند بانک ملت به، خرید کالا اختصاص دارد. این وام به صورت چک صادر می‌شود. البته این اتفاق بعد از ارائه پیش فاکتور رخ می‌دهد.

دریافت وام به یک‌سری شروط وابسته است. مثلا حساب بانکی فرد درخواست دهنده باید حتما قرض الحسنه باشد، این شخص باید فاقد هر گونه چک برگشتی باشد و همچنین نباید به بانک هم بدهکار باشد.

در صورتی که متقاضی دریافت وام، تمام این شرایط را داشته باشد، وام بانک صادرات با سود ۱۸ درصد به وی تعلق می‌گیرد.

بانک صادرات به بازنشستگان نیز وام می‌دهد. البته این مهم به شرطی تحقق می‌یابد که حقوق بازنشستگی این افراد به بانک صادرات واریز گردد.

سود این وام کمتر از بقیه وام‌ها و به میزان ۴ درصد است.البته ماهی ۳۰۰ هزار تومان باید پرداخت کنید که ۳۶ ماه به طول می‌انجامد.

اگر بازنشسته هستید و به دریافت وام با سود کم احتیاج دارید، می‌توانید به بانک صادرات مراجعه کرده و اطلاعات بیشتری در مورد شرایط اخذ وام، نحوه بازپرداخت و موارد دیگر به دست آورید.

وام فوری و وام آزاد برای عموم

امروزه اکثر مردم به وام آزاد نیاز پیدا می‌کنند. آن‌ها به دلیل خرید ملک، ماشین یا موارد دیگر تمایل پیدا می‌کنند که از یک راه مطمئن وام دریافت کنند.

انجام فرایندهای بانک‌ها برای دریافت وام کمی سخت است. اگر از بانک وام بگیرید، باید حواستان جمع باشد که قسط‌هایتان را در موعد مقرر هر ماه پرداخت کنید.

کسانی که برای دریافت وام عجله دارند، بهتر است به دنبال وام فوری باشند تا کارشان سریع‌تر راه بیفتد. دریافت این وام با ارائه سند خانه امکان‌پذیر است.

سعی کردیم تا در مقاله پیشرو، اطلاعاتی پیرامون دریافت وام آن هم به صورت فوری در اختیارتان بگذاریم. امیدواریم که این مقاله برای شما مفید بوده باشد.

وی افزود: واقعیت این است که بسیاری از قسمت‌های قانون جوانی جمعیت کامل اجرا نشده است اما گفت‌وگو در این مورد موجب شد تا شیب کاهش تولدهای جدید کمتر شود؛ همچنین شاهد افزایش تعداد تولدها از فرزند سوم به بعد هستیم، به طوریکه دوازده هزار تولد در سال ۱۴۰۱، فرزند سوم به بعد خانواده‌های ایرانی بودند.

قائم مقام دبیر کل جشنواره سرزمین جوان من با اشاره اینکه یکی از تکالیف مهم قانون جوانی جمعیت، آموزش و فرهنگ سازی در حوزه جمعیت است از ارسال ۷۶۱ اثر به دبیرخانه جشنواره خبر داد و گفت: ۲۳ اثر در جمع برگزیدگان جشنواره «سرزمین جوان من» قرار گرفتند.

هاله احمدنیا افزود: جشنواره ملی هنری و ادبی «سرزمین جوان من» با هدف مردمی سازی رویکرد جوانی جمعیت، ارتقای آگاهی مردم از چالش‌های جمعیتی، مزایای جوانی جمعیت و تهدیدات سالخوردگی جمعیت و فرهنگ سازی در خصوص ارزش داشتن فرزند و خانواده کامل در دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار شد.

قائم مقام دبیر کل جشنواره سرزمین جوان من گفت: خانواده کامل، حس شیرین مادری، آسیب‌های تک فرزندی، ازدواج دانشجویی و طلبگی، سزارین و عوارض آن و حفظ حیات جنین محورهای این جشنواره بودند.

وی ادامه داد: هنرمندان ۷۶۱ اثر را در پنج بخش رسانه‌های «دیداری، شنیداری، دیجیتال و ادبی» و همچنین ایده‌های نو و خلاق آثار خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کردند که از این تعداد ۳۷ اثر در بخش رسانه دیداری، ۱۹ اثر در بخش رسانه‌ای شنیداری و ۳۴ اثر در بخش رسانه‌های ادبی در جمع منتخبین قرار گرفتند.

احمدنیا گفت: در بخش رسانه‌های دیداری ۱۰ اثر، رسانه‌های شنیداری ۳ اثر و رسانه‌های ادبی ۱۰ اثر به عنوان برگزیدگان «سرزمین جوان من» معرفی شدند.

وی با بیان اینکه هفده داور در ارزیابی آثار با جشنواره همکاری داشتند، افزود: در بخش رسانه‌های دیجیتال، هیچ کدام از آثار دریافتی، به مرحله داوری نهایی راه نیافتند.

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت دیجی سرگرمی هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  آخرین اخبار

  اخبار روز سایر رسانه ها

   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت دیجی سرگرمی هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

   تبلیغات متنی