کد مطلب: 24205

حساب ویژه کی روش روی ستاره استقلالی

ابوالفضل جلالی یکی از نفراتی است که شانس زیادی برای حضور در جام جهانی دارد.

حساب ویژه کی روش روی ستاره استقلالی

به گزارش سایت خبر سراسری به نقل از خبرآنلاین، استقلال در مینی کمپ قبلی تیم ملی ۶ نماینده داشت و بیشترین ملی پوش دعوت شده از این تیم بود.با این حال سرمربی تیم ملی تصمیم گرفت در اردوی فعلی نام ۳ بازیکن را خط بزند و بازیکنانی مثل مهدی پور، محبی و حردانی دیگر شانسی برای حضور در تیم ملی را نخواهند داشت.

بعد از بازی سوپرجام که با برتری استقلال مقابل نساجی و قهرمانی آبی‌ها همراه شد، سیدحسین حسینی و روزبه چشمی از استقلال در اردوی تیم ملی در پک حاضر شدند و خودشان را به کادرفنی تیم ملی معرفی کردند. ملی پوش بعدی استقلال ابوالفضل جلالی است که در چند بازی اخیر ساپینتو او را نیمکت نشین کرد و فرصت بازی کردن به او را نداد. جلالی به محض رسیدن کاروان استقلال به کرمان و بعد از صرف شام دچار تب و لرز شد و سرما خورد.

همین موضوع باعث شد تا نام این بازیکن ملی پوش حتی در بین نفرات نیمکت نشین استقلال هم دیده نشود و این بازیکن با استعداد در آستانه جام جهانی دچار بدشانسی شد. جلالی بعد از رسیدن به تهران ۲ بار زیر سرم رفت و در حال حاضر وضعیت بهتری دارد. نکته جالب اینجاست که کی روش شخصا پیگیر وضعیت جلالی شد و چند بار به مدیران فدراسیون اعلام کرد این بازیکن هرچه زودتر در تمرینات تیم ملی حاضر شود.

قرار است جلالی با هماهنگی کادرپزشکی تیم ملی تا شنبه استراحت کند و بعد از آن در صورت بهتر شدن وضعیت جسمانی اش راهی اردوی تیم ملی شود. به این ترتیب سهمیه استقلال در تیم ملی به ۳ نفر خواهد رسید و جلالی در کنار حسینی و چشمی ملی پوشان قهرمان سوپرجام خواهند بود.

نکته جالب ماجرا اینجاست که کی روش برخلاف ساپینتو اعتقاد ویژه‌ای به جلالی دارد و در دیدار دوستانه مقابل اروگوئه هم ۷۰ دقیقه به این بازیکن بازی داد و جلالی هم نمایش بسیار خوبی داشت. با این حال بعد از بازگشت جلالی از اردوی اتریش و درحالی که این بازیکن آمادگی خوبی داشت، توسط ساپینتو نیمکت نشین شد.

نیمکت نشینی که البته تاثیری در نظر کی روش نداشت و سرمربی تیم ملی بار دیگر این بازیکن را دعوت کرد تا نشان دهد حساب زیادی روی این بازیکن باز کرده و جلالی هم شانس زیادی برای حضور در جام جهانی خواهد داشت.

 

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

تبلیغات متنی