کد مطلب: 22026

پیشکسوت تیم استقلال خطاب به فدراسیون فوتبال

کی روش بیاید تهدیدم را عملی می کنم

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال معتقد است که ساپینتو در روش برخوردش از کارلوس کی‌روش الگو می‌گیرد و سرمربی سابق تیم ملی جز تحقیر ایران کاری نکرده است.

کی روش بیاید تهدیدم را عملی می کنم

به گزارش سایت خبر سراسری به نقل از ایلنا، حسن روشن پیرامون صحبت‌های ساپینتو سرمربی استقلال نسبت به انتقاداتش، اظهار داشت: آقای ساپینتو اولاً من خودم را بازنشسته کردم. اما باشگاه استقلال ما را آدم حساب نکرد و احترام قائل نشد که در خصوص انتخاب شما با ما مشورت کند. با این وجود من مدرک مربیگری‌ام را می آورم و شما هم مدرک‌تان را بیاورید. من از فیفا در انگلیس مدرک A گرفتم شما از کجا مدرک گرفتید؟!

وی افزود: اینجا ایران است و تیمی که شما هدایت آن را بر عهده دارید استقلال است. اینجا پرتغال نیست. ما پیشکسوتان زبان مردم و هوادار هستیم. شما اگر از حرف‌های ما ناراحت می‌شوید لطفاً تیم‌تان را طوری درست کنید که قهرمان شود. مگر قول چهار قهرمانی ندادید. قهرمانی اول را کسب کنید!

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در خصوص رفتار سرمربی پرتغالی استقلال گفت: ساپینتو قصد دارد خط کی‌روش را ادامه بدهد. کی‌روش هشت سال پول مردم ایران را به جیب زد و حتی یک جام نیاورد. بعد می‌گفت ایران بازیکن ندارد در حالی که از بازیکنان باشگاهی استفاده می‌کرد! به نظرم طبیعی است که ساپینتو برای حضور در ایران با کی‌روش مشورت کرده است و از او راهکار گرفته باشد. به هر حال کی‌روش هشت سال در ایران کار کرده و راه‌ها را می‌داند. آنقدر ساپینتو به ایران و ایرانی بی تفاوت است که حیدری چندین مرتبه صحبت کرده و مشکلش با سرمربی استقلال را تکذیب کرده است. از بس این آقا نگاه از بالا به پایین دارد. به همین خاطر گفتم ساپینتو فکر کرده که به سیرک آمده است.

روشن در رابطه با تشکیل نشست هیات رییسه فدراسیون فوتبال و احتمال انتخاب کارلوس کی‌روش به عنوان انتخاب سرمربی جدید تیم ملی تصریح کرد:‌ با این اوصاف باید از فدراسیون فوتبال انتقاد کرد. من تا آخرین توانم در این خصوص صحبت می‌کنم و فدراسیون را بعد از این انتخاب باید آتش زد. چون انتخاب دوباره کی‌روش اشتباه است. جالب است که همان هیات رییسه‌ای که کارلوس کیروش را کنار گذاشت دوباره می‌خواهد او را برگرداند. مگر در آن هشت سال کم ایران و ایرانی را چاپید؟ مگر کم ما را تحقیر کرد؟ یعنی هیات رییسه فدراسیون دفعه قبل بیخودی او را برکنار کرده که می‌خواهد برگرداند؟!

وی در مورد تهدیدی که مبنی بر آمدن کی‌روش در صحبت‌هایش انجام داده بود گفت: من گفتم کی‌روش به ایران بیاید فدراسیون را آتش می‌زنم و شک نکنید این کار را انجام خواهم داد.

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

تبلیغات متنی