کد مطلب: 24227

امیر موسوی از یگان‌های ارتش در نوار مرزی جنوب شرق کشور بازدید کرد

فرمانده کل ارتش از وضعیت آمادگی رزمی یگان های رزمی نیروی زمینی ارتش در نوار مرزی زابل بازدید و توان عملیاتی این یگانها در صیانت از مرزهای شرقی کشور را مورد ارزیابی قرار داد.

امیر موسوی از یگان‌های ارتش در نوار مرزی جنوب شرق کشور بازدید کرد

به گزارش سایت خبر سراسری به نقل از ارتش، امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی، فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در بازدید از یگان‌های ارتش در نوار مرزی جنوب شرق کشور، در جمع فرماندهان و کارکنان این یگانها گفت: امروز نقش یگان های نیروی زمینی ارتش در حفاظت از مرزهای ایران اسلامی بسیار حائز اهمیت است و حضور مقتدرانه این یگان ها در نوار مرزی شرق کشور بسیار بازدارنده بوده است و الحمدلله در حال حاضر شاهد ثبات و امنیت در این منطقه و مرزهای کشورمان هستیم.

موسوی خاطرنشان کرد: تشکیل یگان پهپادی در نیروی زمینی در کنار تعهد، تخصص و آماده بکاری کارکنان این نیرو، ضمن رصد و مراقبت مرزها، آمادگی مقابله با هر گونه تهدید را ارتقا داده است.

فرمانده کل ارتش با خداقوت و تشکر از همرزمان و تقدیر از خانواده هایی که همواره پشتیبان و حامی مردان و فرزندان خود در ارتش برای اجرای بی دغدغه ماموریت بوده اند، افزود: دشمن با ترفندهای مختلف درصدد ضربه زدن، انشقاق و تجزیه ایران عزیز است و ما مکلفیم تا ضمن  هوشیاری در مقابله با جنگ نرم دشمن از ماموریت مهم دیگر خود که همانا صیانت از مرزهای کشور است غافل نشویم.

وی در ادامه با اشاره به حوادث اخیر، افزود: استکبار جهانی و در رأس آن آمریکا، انقلاب اسلامی ایران را بزرگ ترین مانع رسیدن به اهداف خود در منطقه می دانند و با استفاده از جنگ‌های ترکیبی به دنبال مقاصد خود هستند.

امیر سرلشکر موسوی در ادامه خاطرنشان کرد: البته همانطور که ما در جنگ سخت اجازه هیچ گونه تعدی دشمن را ندادیم و یکپارچه، متحد و منسجم با برادران خود در نیروهای مسلح و با پشتیبانی مردم، حافظ این خاک مقدس بوده ایم، همچنان نسبت به حفظ حریم مرزهای جمهوری اسلامی بسیار حساسیم و همزمان و در جنگ ترکیبی نیز ان شاءالله با همراهی مردم بصیر، بر هجمه عظیم دشمن در جنگ نرم نیز فائق خواهیم آمد.

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

تبلیغات متنی