کد مطلب: 24207

آغاز راهپیمایی 13 آبان 1401 در سراسر کشور

راهپیمایی ۱۳ آبان دقایقی پیش در مقابل لانه جاسوسی (سفارت سابق آمریکا در تهران) و همچنین در سایر استان‌ها با حضور اقشار مختلف مردم آغاز شد.

آغاز راهپیمایی 13 آبان 1401 در سراسر کشور

به گزارش سایت خبر سراسری به نقل از ایسنا، مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان ( روز ملی مبارزه با استکبار جهانی) امسال با شعار محوری «۱۳ آبان، حماسه ایستادگی، مقاومت و استکبارستیزی» به صورت رسمی آغاز شد، در حالی که پیش از آن حضور راهپیمایان در مسیر و جایگاه‌های تعیین شده مشهود بود.

این مراسم در بیش از ۹۰۰ شهر و استان از ساعت ۹:۳۰ تا ۱۱ با حضور دانش‌آموزان و دانشجویان و اقشار مردمی برگزار می‌شود.

در تهران مراسم در مقابل لانه جاسوسی با تجمع و سخنرانی است و پس از قرائت قطعنامه سراسری، مردم به سمت دانشگاه تهران حرکت می کنند. در استان‌ها نیز از نقطه‌ای راهپیمایی آغاز می‌شود و به سمت مراکز نماز جمعه راهپیمایان حرکت می‌کنند.

بنا بر اعلام حجت‌الاسلام والمسلمین محمودی، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران  سخنران اصلی مراسم گرامیداشت روز ملی ۱۳ آبان در تهران سید ابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهور است.

امروز همچنین سالگرد سه رویداد مهم «تبعید امام به ترکیه در سال ۴۳، کشتار دانش آموزان توسط رژیم پهلوی در سال ۵۷  و تسخیر لانه جاسوسی در سال ۵۸» در تاریخ ایران و روز ملی مبارزه با استکبار است.

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

تبلیغات متنی