کد مطلب: 23915

چرایی عزل فرمانده انتظامی زاهدان

شورای تامین سیستان و بلوچستان با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که فرمانده انتظامی زاهدان و رئیس کلانتری ۱۶ این شهر از سمت خود عزل شدند.

چرایی عزل فرمانده انتظامی زاهدان

به گزارش سایت خبر سراسری به نقل از ایسنا، شورای تامین سیستان و بلوچستان با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که فرمانده انتظامی زاهدان و رئیس کلانتری ۱۶ این شهر از سمت خود عزل شدند.

 شورای تامین سیستان و بلوچستان با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که این عزل به دنبال حوادث رخداده در ۸ مهر سال جاری صورت گرفته است.

بیانیه

در بیانیه شورای تامین استان با اشاره به حوادث هشت مهرماه سال جاری در زاهدان و علل آن آمده است: پرونده حوادث تلخ زاهدان اعم از محرکین، اغتشاشگران و مهاجمین به کلانتری و از طرفی به مسئولین ذیربط انتظامی جهت رسیدگی به تخلفات و جرائم ، تشکیل و به همراه مستندات کامل برای رسیدگی همه جانبه به مراجع قضایی ارسال شده تا به صورت دقیق و بر اساس ضوابط قانونی مورد رسیدگی قرار گیرد.

 در روز جمعه ۸ مهرماه سالجاری، تعدادی از افراد مسلح ناشناس به کلانتری ۱۶ زاهدان حمله کردند که به گفته استاندار در پی این حمله تروریستی  ۱۹ نفر کشته و ۲۱ نفر مجروح شدند.

بیانیه 1

بعد از این حمله تروریستی شورای تامین سیستان و بلوچستان با صدور اطلاعیه‌ای، مردم را به حفظ آرامش دعوت و اعلام کرد: افرادی که ساعتی پیش قصد داشتند با تیراندازی اوضاع شهر را ناامن کنند با هوشیاری و واکنش نیروهای امنیتی و انتظامی اوضاع کنترل گردیده است.

 

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

تبلیغات متنی